0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

DANİMARKA İSVEÇ NORVEÇ
1 Temmuz 2018 - 12 Ağustos 2018

Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
1 TEMMUZ 2018
7 GECE 8 GUN
EXTRA TUR YOK
949 €
3179 TL
949 €
3179 TL
1149 €
3849 TL
749 €
2509 TL
12 AĞUSTOS 2018
7 GECE 8 GUN
EXTRA TUR YOK
949 €
3179 TL
949 €
3179 TL
1149 €
3849 TL
749 €
2509 TL
DANİMARKA İSVEÇ NORVEÇ

İSKANDİNAVYA TURU - DANİMARKA - İSVEÇ - NORVEÇ
KOPENHAG (2) & MALMÖ & GOTEBURG (1) & OSLO (2) & KARLSTAD & STOCKHOLM (2) 
7 GECE 8 GÜN - EXTRA TUR YOK - LÜKS OTELLERDE KONAKLAMA - EN İYİ HİZMET GARANTİSİ

1 Temmuz 2018 - 12 Ağustos 2018

1.GÜN İSTANBUL - KOPENHAG
Diğer İllerden İstanbul Bağlantı Uçuşu (Gidiş - Dönüş 50.Euro)
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 06:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Kopenhag’a uçuş. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Kopenhag şehir turu. Turumuzda, Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme.


2.GÜN KOPENHAG 
Sabah kahvaltısının ardından Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna başlıyoruz. Turumuzda; Kronborg Hamlet Kalesi ve Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.

3.GÜN KOPENHAG-MALMÖ-GOTEBURG
Sabah kahvaltısının ardından ilk durağımız olan Malmö’ye hareket. İsveç’in üçüncü büyük şehri Malmö’ye varışımızın ardından, Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman. Daha sonra Dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund’dan geçiyoruz ve ikinci durağımız Goteburg’a varışımızın ardından panoromik şehir turu. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Goteborg’un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelinize transfer ve geceleme.

4.GÜN GOTEBURG-OSLO 
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Oslo’ya hareket. Varışımızın ardından panoromik Oslo şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

5.GÜN OSLO 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Bugün ekstra olarak Flam Fyord turu düzenlenecektir. Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük Fyord unu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. Olağan üstü tabiat güzellileri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal’dan geçerek Flam’a varıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından iki saat sürecek Flam – Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek. Gudvangen’e varışımızın ardından Oslo’ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.

6.GÜN OSLO-KARLSTAD-STOCKHOLM 
Sabah kahvaltısı sonrası Stokholm’e hareket. Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz. Stokholm’e varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.

7.GÜN STOCKHOLM 
Sabah kahvaltısının ardından Viking Vasa turuna başlıyoruz. Turumuzda; 17.y.y.’da yaptırılmış olan ve uzun yıllar deniz dibinde kaldıktan sonra su yüzeyine çıkartılan döneminin tek örneği savaş gemisi Vasa’yı ziyaret ediyoruz. Gezi sonrası otelinize transfer ve geceleme.

8.GÜN STOCKHOLM-İSTANBUL 
Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul-Kopenhag / Stokholm-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklama
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Panoramik Kopenhag, Malmö, Göteburg,Oslo, Karlstad ve Stockholm şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti(120 Euro)
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL )
 • Ekstra düzenlenen Flam Fyord turu (160 Euro)
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
 • Diğer İllerden İstanbul Bağlantı Uçuşu (Gidiş - Dönüş 50.Euro)
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
izmircikisliturlar.com