0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

BÜYÜK İTALYA TURU
24 Kasım 2017 - 29 Ocak 2018 - 5 Mayıs 2018 - 1 Temmuz 2018 - 30 Eylül 2018

749.00 € den itibaren fiyatlar
EN İYİ FİYAT
Kampanya Son Tarih 31.01.2018

Avantajlı taksit seçenekleri için lütfen arayınız.


 • FİYATLAR
 • OTELLERİMİZ
 • İLAVE BİLGİLER
 • FOTO / VİDEO
 • YORUMLAR
Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
24 Kasım 2017
7 GECE 8 GÜN - EKSTRA TUR YOK !!!
749 €
3408 TL
749 €
3408 TL
899 €
4090 TL
599 €
2725 TL
29 Ocak 2018
7 GECE 8 GÜN
VENEDİK KARNAVALI FIRSATI
799 €
3635 TL
799 €
3635 TL
949 €
4318 TL
649 €
2953 TL
5 Mayıs 2018
7 GECE 8 GÜN
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
799 €
3635 TL
799 €
3635 TL
949 €
4318 TL
649 €
2953 TL
1 Temmuz 2018
7 GECE 8 GÜN
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
799 €
3635 TL
799 €
3635 TL
949 €
4318 TL
649 €
2953 TL
30 Eylül 2018
7 GECE 8 GÜN
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
799 €
3635 TL
799 €
3635 TL
949 €
4318 TL
649 €
2953 TL
BÜYÜK İTALYA TURU

Roma & Floransa & Milano & Venedik & Bologna

Napoli, Pompei & Siena  & Pisa  & Verona & Garda Gölü & Sirmione

24 Kasım 2017 - 29 Ocak 2018 - 5 Mayıs 2018 - 1 Temmuz 2018 - 30 Eylül 2018

** EN İYİ FİYAT GARANTİSİ ***

1.Gün İzmir – İstanbul – Milano

Sabah saat 05:00 İzmir Adnan Menderes havalimanı Karetur kontuarında buluşma. Saat 06:05 Pegasus havayollarının PC721 nolu uçağı ile İstanbul aktarma ile Milano’ya uçuyoruz. Yerel saat ile sabah 10:25 de Milano’ya varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımızla yarım günlük panoramik sehir turumuza çıkıyoruz. Turumuz esnasında, Vittorio Emanuelle Galerisi, Doumo Katedrali ve meydanı La Scala Operası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele hareket, otele yerleşme, alışveriş ve gezmek için serbest zaman. Geceleme Milano’da ki otelimizde.

2.Gün Milano – Sirmione & Garda – Verona – Venedik

Sabah kahvaltı sonrasında Venedik’e hareket. Yolumuzun üzerinde yer alan Sirmione – Garda Gölü & Verona turumuzu yapacağız. Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde tarihi 13. yy’a dayanan Garda Gölünün etrafını saran bir kalenin bulunduğu, begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor.  Sirmione Turumuz sonrasında Verona' ya hareket. Ünlü İngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş tarihteki en büyük aşk hikayesi Romeo ve Juliet'in evininde bulunduğu, Roma amfi tiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük amfi tiyatrosuna (Arena di Verona) ev sahipliği yapan UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki Kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında Venedik' e hareket ve otelinize transfer. 

3.Gün Venedik

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Venedik kanallarına ulaşabilmemizi sağlayacak Vaporetto ile yaya olarak gezi yapacağımız bölgeye ulaşıyoruz. Görülecek yerler arasında; San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal bulunmaktadır. Şehir turumuzun akabinde rehberiniz tarafından düzenlenecek Venedik`in sembolü olan kanallar arasında Gondol turu. Turumuz sonrasında serbest zaman. Otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

4.Gün Venedik – Floransa  

Sabah kahvaltımızın ardından Floransa’ya doğru yola çıkıyoruz. Floransa’ya varışımızın ardından şehir turu. Turumuz esnasında Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman ve Montecatini bölgesinde yer alan otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5.Gün Montecatini – Pisa – Siena – Roma  

Sabah kahvaltımızın ardından Pisa ya hareket ediyoruz. Pisa turumuzda görülecek yerler arasında Pisa Kulesi, Mucizeler Meydanı, katedral ve vaftizhane vardır. Pisa’dan ayrıldıktan sonra, yine yolumuzun üzerinde kalan Siena Turu. Siena şehri tepede Ortaçağ’dan olduğu gibi kalabilmiş, UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan en önemli müze kentlerden biridir. Turumuzda Toscana’nın en büyük meydanı olan Campo Meydanı, en güzel gotik kilisesi görüldükten sonra Roma’ya akşam saatlerinde varıyoruz. Geceleme Roma’da ki otelinizde.

6.Gün Roma

Sabah kahvaltısından sonra Roma şehir turumuz başlıyor.  Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Gün sonunda otele dönüş. Geceleme Roma’da ki otelinizde.

7.Gün Roma – Napoli – Pompei – Roma  

Sabah kahvaltısının ardından Napoli & Pompei gezimiz başlayacak. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerine uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur sonrası egzotik liman kenti Napoli gezisi ve sonrasında Roma otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

8.Gün Roma – Outlet Center – Türkiye  

Sabah kahvaltısının ardından Roma Outlet Turu. Gezimizin ardından havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından tarifeli sefer ile İstanbul bağlantılı olarak İzmir’e hareket. Turumuzun sonu.

*Tur rehberimiz veya acentamız gerekli gördüğü taktirde gezi programının içeriği aynı kalma şartıyla, gezide güzergah değişikliği yapabilir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İzmir - Milano / Roma– İzmir gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Bölgelerde 7 gece 4* Hotel ve Butik Otellerde  oda / kahvaltı konaklama,
 • Havalimanı ve uçuş Vergileri,
 • Tüm Şehir giriş ücretleri ve Otel vergileri
 • Tur programında belirtilen tüm turlar
 • NAPOLİ, POMPEI GEZİSİ 90,EURO
 • GARDA GÖLÜ – SİRMİONE GEZİSİ 45,EURO
 • CASTEL GANDOLFO OUTLET ALIŞVERİŞ TURU 35,EURO
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigorta Poliçesi

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Ekstra Murano – Burano Ada Turu 45,-€
 • Vaperotto, Gondol ücretleri
 • Müze ve ören yeri girişi
 • Öğle ve Akşam yemekleri ve tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15,-TL
 • Vize ücreti ve servis bedeli 120,-Euro (Yeşil Pasaporta vize yoktur) 


Yurtdışı Turuna Çıkarken :


* Yolculuğa başlamadan önce pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi, biniş kartlarınızı, bagaj fişlerinizi dikkatlice kontrol ediniz. Pasaportunuzun en az 6 ay süresi ve en az 2 sayfa boş yeri olması gerekmektedir.  Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir. Normal pasaport sahipleri en az 1 ay önceden vize için randevu almaları için bizim ile görüşmesi gerekmektedir. 

* Yurtdışına çıkarken cep telefonu operatörünüzün yurtdışı çıkış ayarlarını yaptırdığınızdan emin olun. Aksi halde cep telefonunuzu yurtdışında kullanamazsınız.

* 18 yaşından küçük olanların her iki ebeveyni yanında değil ise noterden muvafakatname almadan yurtdışına çıkış yapamazlar. 

* Seyahatiniz boyunca pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi yanınızdan ayırmayınız.

* Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15,-TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. 

* KAMU ÇALIŞANI olup Normal ve Yeşil Pasaportlu Misafirlerimizin çalıştıkları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı hali yanlarına almaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca KAMU ÇALIŞANI EŞİ VE ÇOCUKLARI içinde izin yazısı alması gerekmektedir.

** OHAL durumu nedeni ile yukarıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.  ****Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 2-3 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir. *****

** KARETUR, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

******** İzmir Çıkışlı İtalya Turları ** İtalya, Roma, Floransa, Milano, Venedik *******

izmircikisliturlar.com