Ekonomik İspanya Turları
Avrupa’nın en güzel şehirlerinden, tarihi ve yemekleri ile dillere destan İspanya’ya gitmeye hazır mısınız? İspanya turları ile ülkenin en güzel keşif rotalarına uğrayacak, binlerce senelik tarihin izini süreceksiniz. Barselona’dan Madrid’e uzanan keyif dolu yolculuğa Endülüs’ün muhteşem güzelliğini de ekleyecek, başka bir İspanya turu yapacaksınız.

İklimi, insanları, kültürü, müzikleri ile bizlere yakın bir coğrafya olan İspanya, Avrupa’da görülecek yerler listesinde ilk sırada yer ediniyor. Türk kültürünün izlerini de görebileceğiniz İspanya turları ile her mevsim ayrı bir seyahat planı oluşturabilir, yaz tatilinizi organize edebilir veya baştan başa İspanya turları ile uzun devam eden bir maceraya adım atabilirsiniz.

Baştan Başa İspanya Turları
İlk kere İspanya turu meydana getirecek misafirlerimiz klasik İspanya turu ile ülkeyi tanımaya başlayabilir. İspanya denildiğinde akla ilk gelen şehirler olan Barselona ve Madrid, klasik İspanya turlarının eğer olmazsa olmazıdır. Tarihi ile Endülüs, Sevilla, Granada, Valencia göz doldurken Malaga, Toledo, Cordoba ve ve nice İspanya adası keşfetmenin ilk adresi oluyor.

Barselona
Kıpır kıpır, sıcak, genç, dinamik, eğlenceli bir kenttir Barselona. İspanya’da görülecek ilk kenttir aynı zamanda. İspanya turları ile görebileceğiniz Barselona hem gezinsel bununla beraber lokal bir şehir görünümündedir. 7/24 yaşayan bir şehir olan Barselona denilince akla, uzun süredir inşaatının devam ettiği ünlü katedral La Sagrada Familia ve La Rambla Caddesi gelir. Dünyanın maksimum gezgin çeken noktası olan katedral ve cadde ile beraber Barselona’nın öne çıkan özelliği çağdaş mimarinin en önemli isimlerinden olan Antoni Gaudi’nin imzasını taşıyan eserlerdir. Gotik mimarinin nakış bezeli binaları ile ünlü Carrer Del Bisbe, İspanya’nın futboldan öte takımı Barcelona’nın stadı Camp Nou kentin simge duraklarından bir tek birkaçı.

Madrid
İspanya’nın başkenti Madrid, bayağı bir başkent görünümünden çok uzakta. Eğlenceli gece hayatına, lokal restoranlara haiz olan Madrid’in mimari güzelliğine hayran kalacaksınız. Avrupa başkentleri arasında oldukca gelişmiş ve ihtişamlı duran Madrid, Sol Meydanı ve Real Madrid ile Atletico Madrid stadları ile ünlü.

Valencia
İspanya’nın güneyi bir başka güzel… İspanya turları ile görebileceğiniz Valencia sımsıcak bir kültüre selam diyeceğiniz zamanı bir şehir. Otantik görünümlü sokakları, surları, şirin cafeleri ile Valencia da baştan başa İspanya turları ile muhteşem bir bulgu rotası oluşturuyor. Valencia’da görülecek duraklar içinde Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. Yüzyılda takasla alışveriş meydana getirilen Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunuyor.

Endülüs Turları
İspanya’nın güneyi hem tarihi aynı zamanda kültürü ile sizi kendisine fanatik bırakacak. Bu yüzden baştan açıklayalım, Endülüs’te başka bir dünyaya adım atacaksınız. Endülüs turları ile Malaga, Sevilla, Granada, Cordoba ve Costa del Sol şeklinde tarihi yerleri görebilirsiniz. Endülüs bölgesi, İspanya’nın Arap etkisinde kalan bölgesidir. Bu bölge adeta bir açık hava müzesini andırırken öne çıkan yapı El Hamra Sarayı olmaktadır.

İspanya Turları Fırsatları
İspanya turları ile Avrupa’yı bir başka keşfetmek isteyen misafirlerimiz için bütçelerine uygun turlar bulunmaktadır. Gidilen döneme ve seçilen tur kapsamına gore fiyatları değişen İspanya turları ile siz de doyasıya keşfedin. İzmir Çıkışlı Turlar’ın avantajları, size özel kampanyaları ve erken rezervasyon dönemi ile uygun fiyatlı İspanya turlarına katılabilir, farklı fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz. Yaz tatilini İspanya’da planlayacak misafirlerimiz için erken alımlar daha uygun fiyatlı olacaktır. Başta Barselona ve Madrid olmak üzere yazın hit olan metropoller için önceden plan yapmakta fayda var. Avantajlı ve ekonomik İspanya turları için yaz sezonu haricinde da plan yapabilirsiniz. Sonbahar ve kış ayları İspanya için genelde daha uygun fiyatlı olmaktadır. Barselona turları ile bu görkemli kenti karış karış gezecek ve Akdeniz’in sıcaklığına karşı koyamayacaksınız.
KAMPANYADA SON 3 GÜN!