0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

KIBRIS TURU
2017 / 2018 ERKEN REZERVASYON FIRSATI

1499.00 TL den itibaren fiyatlar
1 ALANA 1 HEDİYE
Kampanya Son Tarih 31.01.2018

Avantajlı taksit seçenekleri için lütfen arayınız.


  • FİYATLAR
  • OTELLERİMİZ
  • İLAVE BİLGİLER
  • FOTO / VİDEO
  • YORUMLAR
Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
GİRNE 3* ve 4* HOTELLER
3 GECE 4 GÜN

UÇAK+OTEL+TRANSFER DAHİL
1 alana 1 hediye
1499 TL 749 TL 1099 TL 649 TL
KIBRIS TURU

KIBRIS TURU - HER HAFTA 2018 MART SONUNA KADAR 

İZMİR - İSTANBUL - ANKARA -ANTALYA - TRABZON - ADANA UÇUŞLARI AYNI FİYATLARA

1. GÜN ERCAN HAVAALANI - GİRNE 

Sabah erken saatlerde Adnan Menderes Havaalanı dış hatlar terminalinde buluşuyoruz. İZMİR’den Yaklaşık 1 saat 15 dakikalık uçuşla Lefkoşa Ercan havaalanına iniş. Buradan Girne şehir turuna çıkıyoruz. Saint HILARION kalesine çıkıyoruz, tarihten günümüze kadar ayakta kalan muhteşem yapısını geziyoruz, ardınan Girne'nin doğusunda yüksek bir tepe üzerinde kurulu, ünlü edebiyatçı Lawrence Durrell 'in köyü diye bilinen Beylerbeyi Köyü ‘nü ve 12. yüzyıldan kalma bir Katolik manastırı olan Bellapais Manastırı 'nı ziyaret ediyoruz.  Manastırın yüksek balkonlarından Girne Limanını seyrediyoruz. Daha sonra Girne şehir merkezinde Girne Kalesi'ni ve Batık Gemi Müzesi 'ni gezip. Tarihi limanı ve Girne çarşısını kapsayan kısa bir yürüyüş turunun ardından öğle yemeği ve alış-veriş için alacağımız serbest zamanın ardından. Otelimize  yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN GİRNE - MAGOSA - LEFKOŞA 

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimize ekstra MAGOSA-LEFKOŞA turuna çıkıyoruz. Dünyada bölünmüş başkent olarak kalan tek şehir Lefkoşa’da her iki tarafı birbirinden ayıran yeşil hattı görüyoruz. İki tarafın arasındaki mesafenin yarım metreye kadar düşmesine rağmen belirlenen 7 kapıdan biri olan ve birleşmiş milletlerin karargahı olarak kullanılan Ledra Palace Oteli, Selimiye camii, Venedik Sütunu, tarihe tanıklık etmiş mahkeme binalarını ve eski şehir surlarının kuzey tarafında kalan Girne Kapısı'nı görülecek yerler arasında. Alış-veriş ve fotoğraf molası için alacağımız serbest zamanın ardından. Magosa’ya hareket ediyoruz. Burada şehrin sembolü haline gelmiş Osmanlılar tarafından Lala Mustafa Paşa Camine döndürülmüş, St. Nicholas Katedrali, Namık Kemal’in mahkumiyet yıllarında tutsak edildiği zindanlar, Otello Kulesi, Deniz Kapısı, barış harekatı öncesi akdenizin turizm cenneti olan Maraş bölgesi(birleşmiş milletler askerlerinin kontrolündeki terkedilmiş ve şu an sivillerin girmesinin yasak bölge) gezimizin ardından. Dinlenmek ve alış-veriş için serbest zaman alıyoruz. Rehberimizin verdiği saatte buluşup otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN GİRNE - DİPKARPAZ 

Sabah kahvaltısı sonrasında isteyen misafirlerimizle ekstra Dipkarpaz turuna çıkıyoruz. Kıbrıs adasının en uç kısmına doğru olan elektriği bile olmayan bölgeye hareket ediyoruz. Görseli ve şekli itibariyle Altınkum diye adlandırılan sahildeki Apostolos Andreas Manastırı, türklerin ve rumların bir arada yaşadığı Karpaz Köyü, çevrede kendi başına dolaşan eşekler hatta şanlı iseniz caretta caretta kaplımbağası görebilirsiniz. Bunların ardından öğle yemeği ve dinlenmek için köyde alacağımız serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN GİRNE - ERCAN HAVAALANI

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Gün içerisinde bizi bekleyen transfer aracımızla buluşup Ercan havaalanına gidiyoruz. Bu kısa yolculuğumuzun ardından İzmir’e varıyoruz. Bir dahaki KARETUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER
3 Gece HB Konaklama
Gidiş – dönüş uçak biletleri
Otel – alan – otel transferleri
Otelde 3 Sabah kahvaltısı - 3 Akşam Yemeği
Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
Yol güzergahında alınan tüm yiyecek ve içecekler
Çevre Gezileri & Rehberlik Hizmetleri
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Müze Ören Yeri Girişleri 

Yurtdışı Turuna Çıkarken :


* Yurtdışına çıkarken cep telefonu operatörünüzün yurtdışı çıkış ayarlarını yaptırdığınızdan emin olun. Aksi halde cep telefonunuzu yurtdışında kullanamazsınız.

* 18 yaşından küçük olanların her iki ebeveyni yanında değil ise noterden muvafakatname almadan yurtdışına çıkış yapamazlar. 

* Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15,-TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. 

* KAMU ÇALIŞANI olup Normal ve Yeşil Pasaportlu Misafirlerimizin çalıştıkları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı hali yanlarına almaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca KAMU ÇALIŞANI EŞİ VE ÇOCUKLARI içinde izin yazısı alması gerekmektedir.

** OHAL durumu nedeni ile yukarıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.  ****Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 2-3 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir. *****

** KARETUR, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

izmircikisliturlar.com