0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

ROMA TURU
28 NİSAN 2017 / 3 GECE 4 GÜN / ROMA TURU

399.00 € den itibaren fiyatlar
EN İYİ FİYAT
Kampanya Son Tarih 30.09.2017

Avantajlı taksit seçenekleri için lütfen arayınız.


 • FİYATLAR
 • OTELLERİMİZ
 • İLAVE BİLGİLER
 • FOTO / VİDEO
 • YORUMLAR
Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
28 NİSAN - 1 MAYIS 2017 / 3 GECE 4 GÜN
4* ve Butik Hotel Konaklama
399 €
1696 TL
399 €
1696 TL
549 €
2333 TL
349 €
1483 TL
ROMA TURU

Aşıklar Şehri Roma'da 3 Gece 4 Gün ...

28 NİSAN 2017 Hareket… 3 Gece 4 Gün / Roma Turu

01.Gün           İZMİR - İSTANBULROMA

İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar Pegasus Kontuarı önünde 03:45 de buluşma. Pasaport  işlemlerinden sonra PC 2213 sefer sayılı uçağımız ile 05:45 de IST. Sabiha Gökçen havalimanına hareket. 06:55 de varışımızın ardından dış hatlara geçiyoruz. Pasaport ve Bilet kontrolün den sonra Pegasus kontuarından saat 08:40 da Pegasus Hava Yolları’nın PC 1221 sefer sayılı uçuşu ile Roma FIUMICINO havalimanına hareket ve yerel saat ile 10.40’ta varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile Roma şehir turu için hareket. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelinize transfer. Dinlenebilmeniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

02.Gün            ROMA

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ögle yemekli Napoli & Pompei turuna katılabilirler (65 Euro). İtalya’nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Gezi bitiminde Roma otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

03.Gün            ROMA

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Tüm misafirlerimiz ile Outlet–Göller Bölgesi (CastelGandolfo) turuna katılıyoruz. Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı, göz alıcı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın ünlü Outlet bölgesi Castel Romano’da alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi  otellerimize dönüş. Geceleme otelinizde.

04.Gün            ROMA İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberinizin belirlediği saat de  Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1222 sefer sayılı uçuşu ile 11.40’da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına hareket, saat 15:20 de Sabiha Gökçen Havalimanına iniyoruz.  Varışımızın ardından PC 2200 sefer sayılı uçağımız ile 16:25’de İzmir’e hareket saat 17:40 da Adnan Menderes Havalimanına iniyoruz.

BAŞKA BİR ORGANİZASYONDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE…

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İzmir - İstanbul(SAW) / Roma / İstanbul (SAW) - İzmir uçuşları,
 • Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • 4* ve Butik Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Programında belirtilen turlar, 
 • Türkçe rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ    

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120,-Euro) 
 • Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15,-Euro)
 • Otel vergileri & Turist şehir vergileri (18,-Euro)
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel harcamalar 
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

Yurtdışı Turuna Çıkarken :


* Yolculuğa başlamadan önce pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi, biniş kartlarınızı, bagaj fişlerinizi dikkatlice kontrol ediniz. Pasaportunuzun en az 6 ay süresi ve en az 2 sayfa boş yeri olması gerekmektedir.  Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir. Normal pasaport sahipleri en az 1 ay önceden vize için randevu almaları için bizim ile görüşmesi gerekmektedir. 

* Yurtdışına çıkarken cep telefonu operatörünüzün yurtdışı çıkış ayarlarını yaptırdığınızdan emin olun. Aksi halde cep telefonunuzu yurtdışında kullanamazsınız.

* 18 yaşından küçük olanların her iki ebeveyni yanında değil ise noterden muvafakatname almadan yurtdışına çıkış yapamazlar. 

* Seyahatiniz boyunca pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi yanınızdan ayırmayınız.

* Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15,-TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. 

* KAMU ÇALIŞANI olup Normal ve Yeşil Pasaportlu Misafirlerimizin çalıştıkları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı hali yanlarına almaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca KAMU ÇALIŞANI EŞİ VE ÇOCUKLARI içinde izin yazısı alması gerekmektedir.

** OHAL durumu nedeni ile yukarıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.  ****Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 2-3 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir. *****

** KARETUR, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

izmircikisliturlar.com