0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

İSPANYA ENDÜLÜS PORTEKİZ
17 Nisan 2018 - 01 Mayıs 2018 - 17 Ağustos 2018 (Kurban Bayramı) - 24 Eylül 2018

Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
17 Nisan 2018 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLİ
İSPANYA ve PORTEKİZ BİR ARADA EKSTRA TUR YOK
1000 €
3350 TL
1000 €
3350 TL
1400 €
4690 TL
700 €
2345 TL
01 Mayıs 2018 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLİ
İSPANYA ve PORTEKİZ BİR ARADA EKSTRA TUR YOK
1000 €
3350 TL
1000 €
3350 TL
1400 €
4690 TL
700 €
2345 TL
17 Ağustos 2018 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLİ
KURBAN BAYRAMI PROGRAMI
İSPANYA ve PORTEKİZ BİR ARADA EKSTRA TUR YOK
1000 €
3350 TL
1000 €
3350 TL
1400 €
4690 TL
700 €
2345 TL
24 Eylül 2018 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLİ
İSPANYA ve PORTEKİZ BİR ARADA EKSTRA TUR YOK
1000 €
3350 TL
1000 €
3350 TL
1400 €
4690 TL
700 €
2345 TL
30 Kasım 2018 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLİ
İSPANYA ve PORTEKİZ BİR ARADA EKSTRA TUR YOK
899 €
3012 TL
899 €
3012 TL
1299 €
4352 TL
599 €
2007 TL
İSPANYA ENDÜLÜS PORTEKİZ
İSPANYA – PORTEKİZ TURU 9 GECE 10 GÜN
İZMİR - ANKARA ve TÜM HAVALİMANLARINDAN AKTARMA İLE İSTANBUL'DAN
17 Nisan 2018 - 01 Mayıs 2018 - 17 Ağustos 2018 (Kurban Bayramı) - 24 Kasım 2018 - 30 Ekim 2018
MADRİD – TOLEDO – PORTO – LİZBON SEVİLLA – GRANADA - VALENCİA – BARCELONA
BAŞKA YERDE YOK - EKSTRA TUR YOK - HEPSİ BİR ARADA

 

1. Gün İZMİR – ANKARA - İSTANBUL - BARCELONA  

İzmir, Ankara ve diğer illerden aktarmalı uçuş ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuyoruz. Pegasus hava yolları saat 13:10’da Barcelona’ya varıyoruz. Havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Barselona şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Barcelona şehir turu sonrası otelinize dönünüyoruz. Konaklama Barcelona'da ki otelimizde.

2. Gün BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası Barcelona şehir merkezinde serbest vakit. İspanya'nın en popüler turizm şehrinin sokaklarını geziyoruz ve alışveriş yapıyoruz. Akşam yemeğimizin ardından konaklama Barselona’da ki otelimizde. 

3. Gün BARCELONA - VALENCIA

Sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimiz ile Valencia’ya hareket ediyoruz. Güzel geçen bir yolculuğun ardından Valencia’ya ulaşıyoruz. Çok gelişmiş olan ultra modern görünümlü Valencia’yı gezmeye başlıyoruz. Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Marketi gezisi yapıyoruz. Santiago Calatrava'nın da eserlerinin bulunduğu bilim ve sanat şehrindeki yapıları görüyoruz.VALENCIA şehir merkezinde serbest zaman, Valencia‘nın badem ve tarçından yapılan milli içeceği HORCHATA’yı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.  Gezilerimizin andıran konaklama ve sabah kahvaltısı Valencia’da ki otelimizde. 

4. Gün VALENCIA – GRANADA - EL HAMBRA SARAYI 

Sabah kahvaltısının ardından tarihi Granada sokaklarında gezimize başlıyoruz. Gezilen yerler arasında, Gran Via, Reyes Catolicos Anıtı ve Caddesi, La Rambla Meydanı, Arap Çarşısı, Belediye Meydanı vardır. Granada turumuzun ardından El Hambra Sarayına gidiyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek olan saray gezimizde; İslamiyetin ve Hıristiyanlığın motiflerinden esinlenerek yapılmış mimari yapıyı, müthiş havuzları ve bahçeleri fotoğraflarken mest olacağınız ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan El Hambra Sarayı ziyaret ediyoruz.otelimize yerleşiyoruz. Akşam önce Albazin tepesine giderek El Hambra’yı en güzel gören noktadan resmini çekiyoruz. Ardından Sacramonte tepesine geçerek bir mağaranın içerisinde bir saat kadar sürecek çingene dansını seyrediyoruz. Alkollü veya alkolsüz bir içecek dahil. Gezilerimizin andıran konaklama ve sabah kahvaltısı Granada’daki otelimizde. 
*El Hambra Sarayı girişi : Önceden rezervasyon gerekiyor rezervasyon anında yapılır.

5. Gün GRANADA –  SEVILLA  

Sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimiz ile Sevilla’ya hareket ediyoruz. Sevilla’da yapacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında; Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan Katedral, Krallık malikanesi Alcazar , 11. yy dan kalma Altın Kule, Belediye Sarayı, Maria Luisa Parkı, Plaza Espana, Arena vardır. Gezilerimizin andıran konaklama ve sabah kahvaltısı Sevilla’daki otelimizde.

*Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte rehberimizin ekstra organize edeceği İspanya’nın en iyi FLAMENKO dansçılarının sahne aldığı FLAMENKO şovunu seyrediyoruz.

6. Gün SEVILLA – SETUBAL – LİZBON  

Sabah kahvaltısı sonrası Portekiz’in başkenti Lizbon’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde nefis balıklarıyla meşhur bir Portekiz kenti olan Setubal’a uğruyor ve mürekkep balığını tadıyoruz. Lizbon’a geçip şehrin güzelliklerini görmek için turumuza Rossio Meydanı ile başlıyoruz. Lizbon’da St. Georges Şatosu’nun bulunduğu şehrin tarihi bölümü olan kısımda Alfama, Belem Kulesi, Kaşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi  Pompal ve Baxia meydanlarını görüp otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı Lizbon’daki otelimizde.

7. Gün LİZBON – CASAIS – SINTRA – PORTO 

Sabah kahvaltısı sonrası Portekiz’e has hediyelik eşyaları bulabileceğiniz Sintra’ya gidiyoruz. Ardından Avrupa’nın en batı ucu olan Cabo da Roca’ya yol alıyoruz, sonrasında şirin bir balıkçı kasabası olan Cascais görüyoruz. Buradaki turumuzu tamamladıktan sonra, Porto’ya hareket ediyoruz, otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı Porto’daki otelimizde.

8. Gün PORTO – MADRİD  

Sabah kahvaltısının ardından Porto şehir turu. Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista ziyaretimiz sonrasında Madrid’e hareket ediyoruz. Madrid’teki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı Madrid’deki otelimizde.

9. Gün MADRİD - TOLEDO 

Sabah kahvaltısı sonrası Madrid şehir turuna başlıyoruz Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala görüp şehir turumuzu tamamlıyoruz. Ve buradan Toledo’ya gidiyoruz. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri olarak bilinen, Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden birisi ve içinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da yer aldığı Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görüyoruz. 15. ve 16. yüzyıl tüm dinlerin esintilerini taşıyan mimari değerler arasında geçirdiğimiz turumuzun sonunda otelimizedönüyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı Madrid’deki otelimizde.

10. Gün MADRİD  

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve uçuş saatinden 2,5 saat öncesine kadar serbest zaman. Daha sonra bizi bekleyen otobüsümüzle saat 12:00’de havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin yaptıktan sonra PEGASUS hava yollarının PC538 sefer sayılı uçağı İstanbul’a hareket ediyoruz ve bir dahaki KARETUR organizasyonunda buluşmak ümidiyle ayrılıyoruz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Pegasus Havayolları ile İzmir – İstanbul  – Barcelona  / Madrid – İstanbul – İzmir  uçak bileti,
  • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
  • Lüks Otellerde toplam 9 gece oda kahvaltı konaklamalar,
  • Profosyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Vize ücreti (120 €),
  • Yurt dışı çıkış harcı bedeli 15,-TL,
  • Öğle ve akşam yemekleri, kişisel harcamalar,
  • Müze ve ören yerleri girişleri,
  • Özel düzenlenen geceler,
  • Seyahat sağlık güvence paketi

Yurtdışı Turuna Çıkarken :


* Yolculuğa başlamadan önce pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi, biniş kartlarınızı, bagaj fişlerinizi dikkatlice kontrol ediniz. Pasaportunuzun en az 6 ay süresi ve en az 2 sayfa boş yeri olması gerekmektedir.  Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir. Normal pasaport sahipleri en az 1 ay önceden vize için randevu almaları için bizim ile görüşmesi gerekmektedir. 

* Yurtdışına çıkarken cep telefonu operatörünüzün yurtdışı çıkış ayarlarını yaptırdığınızdan emin olun. Aksi halde cep telefonunuzu yurtdışında kullanamazsınız.

* 18 yaşından küçük olanların her iki ebeveyni yanında değil ise noterden muvafakatname almadan yurtdışına çıkış yapamazlar. 

* Seyahatiniz boyunca pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi yanınızdan ayırmayınız.

* Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15,-TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. 

* KAMU ÇALIŞANI olup Normal ve Yeşil Pasaportlu Misafirlerimizin çalıştıkları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı hali yanlarına almaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca KAMU ÇALIŞANI EŞİ VE ÇOCUKLARI içinde izin yazısı alması gerekmektedir.

** OHAL durumu nedeni ile yukarıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.  ****Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 2-3 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir. *****

** KARETUR, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

izmircikisliturlar.com