5 GECE 6 GÜN FİYATLAR
İki Kişilik Oda Kişi Başı 850-TL
İleve Yatak 3. Kişi 850-TL
Tek Kişilik Oda 1000-TL
03-12 Yaş Çocuk 550-TL
TUR TARİHLERİ
27 NİSAN’DAN 25 EYLÜL 2018 KADAR
HER GÜN KESİN HAREKET 

Her Gün Fethiye Turu, 5 Gece 6 Gün – Kesin Hareket
Sabah Kahvaltısı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği + Tüm Aktiviteler Dahil
1.GÜN :
KARŞILAMA – FETHİYE SERBEST ZAMAN

Türkiye’nin değişik illerinden veya yurtdışından gelen misafirlerimizi, Havalimanı yada Otogarda karşılıyoruz ve otelimize yerleştiriyoruz.  Misafirlerimize turlarımız hakkında kısa bir bilgi verip, serbest zaman veriyoruz.  Dileyen misafirlerimiz, Dünyanın en güzel sahili yarışmasında en yüksek oyu alan Ölüdeniz‘de gün boyu denizin keyfini çıkarabilirler. Akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN : 12 ADALAR TEKNE TURU
Yassıca Ada, Kızıl Ada, Merdivenli Ada, Kleopatra Adası, Katrancı Koyu, Göcek Adası…
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Fethiye Limanında bizi bekleyen teknemize biniyor ve 12 Adalar mavi yolculuğuna çıkıyoruz. Uğranılan her adada verilen molalar sırasında, denizin masmavi sularında doyasıya yüzüyoruz. Bu turumuzda ister iskelede güneşlenebilir ya da müzik eşliğinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. 12 adalar tekne turunda, yüzmeye son derece elverişli sığ bir denizi ve incekum’dan oluşan bir sahiliyle irili ufaklı beş adadan oluşan Yassıca Adası, geçmişte küçük gemilerin yapım, bakım ve onarımının yapıldığı tersane nedeni ile anılan, Fethiye körfezindeki en büyük adalardan olan Tersane Adası, bir bölümü sular altında kalmış Bizans Manastırı`nın kalıntıları görülen Cleopatra Hamamı, Bedri Rahmi EYÜBOĞLU’nun, ünlü mavi yolculuklarından birinde yaptığı balık resminin bulunduğu Bedri Rahmi Koyu ve sakin kristal sularıyla Göbün Koyu, gün batarken taş ve toprağın renginin kızıla dönmesi nedeni ile anılan Kızıl Ada, tarihte Meğri AdasıFethiye Adası isimleriyle de anılan Aziz John’un şövalyelerinin burada bir müddet bulunduğu düşünülen Şövalye Adası … gezilecek yerler arasında. 12 Adalar tekne turu sonunda otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Tekne turuna katılmayanlar günü diğer aktivitelerle geçirebilirler.

3.GÜN : İZTUZU PLAJI – DALYAN TEKNE TURU – ÇAMUR BANYOSU
Dalyan, Kaunos Kaya Mezarları, İztuju Plajı ve Çamur Banyosu
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, üzerinde 180 çeşide yakın kuş türünün barındığı, sazlıklarla çevrili Köyceğiz Gölü’nü Akdeniz’e bağlayan Dalyan Kanalı’nda tekne turu yapmak için Dalyan’a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen kanal teknemize binerek önce gençleştirici özelliği ile bilinen çamur banyosu yapmaya gidiyoruz. Çamur banyomuzu yaptıktan sonra tekrar teknemize binip kanallar arasında küçük bir gezintiye çıkıyoruz. Milatosun oğlu Caunos tarından kurulmuş, ve aslında bir liman kenti olan, M.Ö. 4. yy da kayalar üzerine oyulmuş zenginliğin ve gücün göstergesi olan Kaunos’un Kaya Mezarları’nı görüp fotoğrafladıktan sonra, ünü dünyaya yayılmış ve koruma altında bulunan, Caretta Caretta Kaplumbağaları’nın yumurtalarını bıraktığı, Türkiye’nin 2. uzun plajı ve İngilizlerin dünyanın en iyi 6 plajlarından biri olarak dile getirdikleri Dalyan İztuzu Plajı‘na geçiyoruz. Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta’ların bulunduğu İztuzu Plajı’nda verilen yüzme molasının ardından aracımıza binerek Fethiye’ye dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN : JEEP SAFARİ (TLOS – YAKAPARK – SAKLIKENT)
Jeep Safariyle Saklıkent-Tlos-Yakapark
Sabah kahvaltısından sonra, jeepler ile veya programa göre servis araçlarıyla jeep safari başlangıç noktasına geçiyoruz. Tura başlamadan önce gün içinde yapılacak tur programı hakkında kısa bir brifing alıp, Fethiye’den hareket ediyoruz. Yol boyunca, yöre kültürünü ve insanların yaşayış tarzını tanıma fırsatı bulacağımız turda ilk durağımız Tlos Antik Kenti. Yaklaşık 500 rakımlı dik yamaçlarla doğal açıdan korunaklı akropol tepesinin çevresi, yer yer sur duvarları ile tahkim edilmiş antik kent önünde verilecek fotoğraf molasından sonra Yakapark’a geçiyoruz. İnsan emeği ve yaratıcılığı ile doğanın engin zenginliğinin birlikte oluşturduğu, su sesi ve kuş sesinin gizeminde unutulmaz anların yaşanacağı Yakapark’ta vereceğimiz serbest zamandan sonra (öğle yemeği burada da olabilir) jeeplere tekrar binerek Saklıkent’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 15 km uzunluğunda, içinde Bey Dağları’nın kaynak suyunu bulunduran eşine az rastlanır bir doğa harikası olan Saklıkent’in hikayesi de çok ilginç. ‘‘Rivayetlere göre bir çobanın keçisini buraya kaçırması sonucunda keçisinin peşinden gitmesiyle keşfettiği kanyon, çevre yerleşkelerde merak konusu olur. Burada sonsuz bir soğuk su akar. Akıntı çok şiddetlidir. Çobanın burayı bildirmesinin ardından Çevre ve Orman Bakanlığı’nın Saklıkent’i Milli Park ilan etmesinden sonra, özel firmalarında da desteği ile Saklıkent bugünkü halini alır.’’ Saklıkent’te verilecek öğle yemeği ve serbest zamandan sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

5.GÜN : KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU (ÖLÜDENİZ TEKNE TURU)
Kelebekler Vadisi, Deve Plajı, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Korsan Adası, Mavi Mağara
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, bütün gün sadece güneşlenip ve denizin serin sularından yüzmekten başka bir şey yapmak zorunda olmayan misafirimizlerle birlikte Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ölüdeniz Tekne Turu) çıkıyoruz. Ölüdeniz-Belcekız’da bizi bekleyen tekneye binerek, Belcekız’ın eşsiz koylarını gezdikten sonra Kaplan Kelebeğiyle ünlü mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan, Kelebekler Vadisi‘nde kıyıya yanaşıyoruz. Burada verilecek serbest zamanda isteyen misafirlerimiz karaya çıkıp vadi içerisinde keyifli bir yürüyüş yapabilirler. Ölüdeniz’in eşsiz koylarında vereceğimiz yüzme molalarımız arasında, Bizans İmparatorluğu döneminden kalma kilise kalıntıları bulunmasından dolayı 1. Derece doğal sit alanı olarak koruma altına alınmış Gemiler Adası, (Gemile Adası), yeraltı kaynak suyunun denize karıştığı noktada bulunan Soğuksu Koyu’nda ve Mavi Mağara’da yüzme molası veriyoruz. Son olarak Deve Plajı’nda da yüzme molası verip (deniz kabuğu toplayabilirsiniz) otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

6.GÜN : SERBEST ZAMAN – ÖLÜDENİZ
Sabah alınan kahvaltı sonrası, otelimizin havuzunda yüzebilir veya oteldeki aktivitelerle zaman geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz’e  gidebilirler. Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetesi olan Bild’in internette başlattığı, dünyanın En güzel sahili yarışmasında en yüksek oyu alarak birinci olan Ölüdeniz’de gün boyu denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Dönüşte misafirlerimizi  yolcu edip, başka bir tatilde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

HAVA, YOL, KATILACAĞINIZ GÜNE VE YOĞUNLUĞA GÖRE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPILIR. BİLGİNİZE.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Otelde 5 Gece Konaklama Fethiye’de
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım – Çevre Gezileri – Zorunlu Seyahat Sigortası
* 5 Sabah Kahvaltısı, 5 Öğle Yemeği ve 5 Akşam Yemeği
* Jeep Safari Saklıkent, Dalyan Turu, Ölüdeniz Tekne Turu ve 12 Adalar Tekne Turu (Yemekli) Hediye
* Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri

Fethiye Merkez, Çalış
Ovacık, Ölüdeniz

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Otelde 5 Gece Konaklama Fethiye’de
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım – Çevre Gezileri – Zorunlu Seyahat Sigortası
* 5 Sabah Kahvaltısı, 5 Öğle Yemeği ve 5 Akşam Yemeği
* Jeep Safari Saklıkent, Dalyan Turu, Ölüdeniz Tekne Turu ve 12 Adalar Tekne Turu (Yemekli) Hediye
* Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri

5 GECE 6 GÜN FİYATLAR
İki Kişilik Oda Kişi Başı 790-TL
İleve Yatak 3. Kişi 750-TL
Tek Kişilik Oda 990-TL
03-12 Yaş Çocuk 490-TL
TUR TARİHLERİ
27 NİSAN’DAN 25 EYLÜL 2018 KADAR
HER GÜN KESİN HAREKET