5 GECE 6 GÜN FİYATLAR
İki Kişilik Oda Kişi Başı 1699-TL
İleve Yatak 3. Kişi 849-TL
Tek Kişilik Oda 1299-TL
03-12 Yaş Çocuk 659-TL
TUR TARİHLERİ
26 NİSAN’DAN 25 EYLÜL 2019 KADAR
HER PAZAR HAREKET 

1. GÜN LİKYA TURU : İZMİR – AYDIN – MUĞLA – GÖKOVA – DALYAN – TEKNE TURU

Her Hafta Pazar Hareket Sabah 07:00 Karşıyaka Yunuslar / 07:15 Bornava Ege Üniversitesi Hastane önü / 07:30 Hatay Üçyol
Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Muğla üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. Gökova yolunda muhteşem doğa manzarası fotoğrafları çekip Köyceğiz – Dalyan’a ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Karia Uygarlığı’nın önemli şehirlerinden Kaunos Antik Kenti karşısında, bugün balık çiftliklerinin bulunduğu Dalyan kasabasını yakından tanımak için 1. TEKNE TURU DALYAN – İZTUZU PLAJI DENİZE GİRME – KANAL TURU – ÇAMUR BANYOLARI – KRAL MEZARLARI – KÖYCEĞİZ GÖLÜ GÖLDE YÜZME KEYFİ ardından otelimize dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

1.TEKNE TURU : DALYAN KANALI, ÇAMUR BANYOLARI, KÖYCEĞİZ GÖLÜ, IZTUZU PLAJI ( CARETTA BEACH )
FİYATI : 75.TL (Öğle Yemeği Dahil – Restorant Açık Büfe)
ÖNEMLİ NOT : Bu gün Tekne Turu için gerekli kıyafetlerinizi yanınıza alınız, otele yerleşme tekne turundan sonra olacaktır. Soyunma kabini, w.c., duş Iztuzu plajında vardır. Tekneler Dalyan kanalına özgü 25 kişilik gezi teknesidir.

2. GÜN LİKYA TURU : ONİKİ ADALAR TURU – AKVARYUM – YASSICA ADA
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Büyülenmeye Hazır Olun! Fethiye’nin tazeleyici, turkuaz renkli, kristal berraklığındaki sularında yüzebileceğiz en güzel turdur. Fethiye limanından ayrıldıktan sonra efsanevi Ege Denizine doğru açılıyoruz. Turumuz içerisinde Tersane Adası, Yassı Ada, Kızıl Ada, Göcek Adası ve Akvaryum Plajındaki molalarımızda eğer şanslıysanız yunuslar ve deniz kaplumbağaları ile yüzebilirsiniz. Ege’nin mavi sularında gezerken banan, jet-ski, ringo’ya binebilir veya tüm gün uzanıp Ege güneşinin zevkini çıkarabilirsiniz. Gün boyu aktivitelerde kaybettiğiniz enerjiyi güvertede yapacağınız öğle yemeği ile geri kazanabilirsiniz. Turumuzun sonunda Fethiye Liman gezileri ardından otele dönüş. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.TEKNE TURU : BEDRİ RAHMİ KOYU, AKVARYUM, YAZLİMANI, YASSICA ADALAR
FİYATI :  75,-TL ( Öğle Yemeği Dahil – Teknede Set Menü Mangal Tavuk )
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne büyük teknedir, öğle yemeği teknede verilir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turlarının en güzelidir. Tekne turumuz Fethiye limandan saat 10:00’da başlar, 17:00’da biter  

3. GÜN LİKYA TURU : JEEP SAFARİ – SAKLIKENT KANYONU – KEKOVA PATARA PLAJI
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası,  Islanmaya Hazır Olun! Eğlence ve nefes kesici manzaralarla dolu turumuz Tlos Antik Kenti ve Büyük İskender Mağarası ziyareti ile başlıyor. Yaka Parkta buz gibi suların içinde mola sonrasında doğa harikası olan “Gizli Kent” şelalesinde hem trekking yapıp hem de muhteşem şelalenin sularının altında serinleyebilirsiniz. Öğle yemeğinin ardından Avrupa’nın en büyük ikinci su kanyonu olan Saklıkent Kanyonunda yürüyüş yaptıktan sonra, Çamur Banyosundan önce, Karaçay nehrinde rafting heyecanını yaşayabilirsiniz.. Dönüş yolunda Patara plajında denize girip bu muhteşem kumlarda güneşlendikten sonra, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN LİKYA TURU: ÖLÜDENİZ – KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU – KAYAKÖY
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüze Ölüdeniz’e geliyoruz.Ölüdeniz Belcekız plajından – KELEBEKLER VADİSİ 4.TEKNE TURU ( Mavi Mağara, Soğuksu, Nicholas Adası, Camel Beach, yüzme molaları ) sonrası mübadele sonucu terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.TEKNE TURU : ÖLÜDENİZ BELCEKIZ PLAJI, KELEBEKLER VADİSİ, MAVİ MAĞARA, ST. NICHOLAS ADASI, CAMEL BEACH
FİYATI : 100.TL (Öğle Yemeği Dahil – Teknede Set Menü)
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne büyük teknedir, öğle yemeği teknede verilir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turumuz Belcekız Plajından ( Ölüdeniz ) saat 10:00’da başlar, 17:00’da biter 

5. GÜN LİKYA TURU : FETHİYE – YUVARLAKÇAY – KÖYCEĞİZ – GÖKOVA – AZMAK TURU – İZMİR
Otelimiz de alınan sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Yuvarlakçay’a ulaşıyoruz. Kendimizi “yeryüzünün cenneti acaba burasımıdır?” diyebileceğimiz kadar muhteşem güzellikte YUVARLAKÇAY’da buluyoruz. Ağaçların arasına gizlenmiş gürül gürül akan çayın kenarında dinleniyoruz. Yuvarlakçay’da verdiğimiz serbest zaman sonrasında Köyceğiz’e gidiyoruz. Köyceğiz’de yapacağımız panoramik turun ardından kordon boyunda geziyoruz. Köyceğiz gezimizden sonra Gökova’ya varıyoruz. Sualtı Fauna ve Florası açısından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayı’ndan net olarak görüneceği azmak çayı gezimizin ardından İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Aydın üzerinden akşam saatlerinde İzmir’de oluyoruz. Başka seyahatimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz, hoşça kalın.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Otelde 4 Gece Konaklama 
  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım – Çevre Gezileri – Zorunlu Seyahat Sigortası
  • 4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği
  • Jeep Safari (Yemekli) Hediye
  • Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Tüm Öğlen Yemekleri
  • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  • Müze Ören Yeri Girişleri
  • Tekne Turları

*************************************************

1.TEKNE TURU : DALYAN KANALI, ÇAMUR BANYOLARI, KÖYCEĞİZ GÖLÜ, IZTUZU PLAJI ( CARETTA BEACH )
FİYATI : 70.TL (Öğle Yemeği Dahil – Restorant Açık Büfe)
ÖNEMLİ NOT : Bu gün Tekne Turu için gerekli kıyafetlerinizi yanınıza alınız, otele yerleşme tekne turundan sonra olacaktır. Soyunma kabini, w.c., duş Iztuzu plajında vardır. Tekneler Dalyan kanalına özgü 25 kişilik gezi teknesidir.
2.TEKNE TURU :  BEDRİ RAHMİ KOYU, AKVARYUM, YAZLİMANI, YASSICA ADALAR – HEDİYE
FİYATI : 70,-TL ( Öğle Yemeği Dahil – Teknede Set Menü Mangal Tavuk )
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne büyük teknedir, öğle yemeği teknede verilir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turlarının en güzelidir. Tekne turumuz Fethiye limandan saat 10:00’da başlar, 17:00’da biter.
Tekne turumuz Üçağız Limandan saat 11:00’de başlar, 14:00’te biter.
3.TEKNE TURU : ÖLÜDENİZ BELCEKIZ PLAJI, KELEBEKLER VADİSİ, MAVİ MAĞARA, ST. NICHOLAS ADASI, CAMEL BEACH
FİYATI : 90.TL ( Öğle Yemeği Dahil – Teknede Set Menü )
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne büyük teknedir, öğle yemeği teknede verilir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turumuz Belcekız Plajından ( Ölüdeniz ) saat 10:00’da başlar, 17:00’da biter 

Fethiye Merkez, Çalış
Ovacık, Ölüdeniz

KAMPANYADA SON 3 GÜN!