KARTALKAYA, KARTEPE, ABANT, ULUDAĞ TURU
30 Aralık 2019 (Yılbaşı Turu) 18, 24, 27, 30 Ocak 2020 (Sömestre) • 14 Şubat 2020 (Sevgililer Günü)

TUR FİYATIMIZ – TÜM TARİHLER
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI680,-TL
TEK KİŞİLİK ODA880,-TL
İKİ KİŞİ YANINDA 3. KİŞİ680,-TL
İKİ KİŞİ YANINDA
03 – 06 YAŞ ÇOCUK
380,-TL
İKİ KİŞİ YANINDA
06 – 12 YAŞ ÇOCUK
480,-TL
ERKEN REZERVASYON

06.00’de MAVİŞEHİR (Mavi Bahçe Önü), 06.15’de BOSTANLI (İskele Önü durakları) 06.20’da KARŞIYAKA (Anıt Önü) 06.30’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastanesi önü)
06.40’de LOZAN (Atatürk Lisesi) 06.45’de ÜÇYOL(Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü) 07.00’de ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü)’den misafirlerimizi alarak yolculuğumuza YENİ İZMİR – İSTANBUL OTOBANINDAN kısa molalar eşliğinde turumuza başlıyoruz.

1. Gün: İZMİR – İZMİT – SAPANCA – MAŞUKİYE – KARTEPE KAYAK MERKEZİ – DÜZCE
Güzel geçen bir yolculuğun ardından öğle saatlerinde İzmit’e ulaşıyoruz. Daha sonra Aşık ile Maşuk’un hikayelerinde olduğu gibi aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKİYE ’de yemeğimizi alıyoruz. Gözde kayak merkezlerinden olan KARTEPE ’ye ulaşıyor ve serbest zaman alıyoruz. 1. Kayak Merkezimiz olan KARTEPE ’de rehberimiz ile belirleyeceğimiz saate kadar serbest zamanda karın, kayak merkezinin tadını çıkarıyoruz. Gezilerimizin ardından DÜZCE’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama DÜZCE’deki otelimizde.

2.GÜN: DÜZCE – BOLU – KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ – ABANT GÖLÜ – BOLU – DÜZCE
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra BOLU’ya ulaşıyoruz. KÖROĞLU ve İZZET BAYSAL heykellerinin önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ya gidiyoruz. Kayak Merkezinde dileyen misafirlerimiz kafeler’de oturarak uçsuz bucaksız kar manzaralarını seyredebilirler, dileyen misafirlerimiz kayak yaparak vakitlerini değerlendirebilirler. Muhteşem bir parkur ve pistlere sahip olan KARTALKAYA’daki zamanımızın ardından tabiatın ve kışın birleşirken muhteşem manzarası ie insanları büyüleyen ABANT GÖLÜ‘ne ulaşıyoruz. ABANT gölünün etrafında gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz göl kenarına ata binebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün : DÜZCE, BURSA, ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ, GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ, İZMİR
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve BURSA’ya ulaşıyoruz.  Ardından BURSA’nın o güzel görüntüleri eşliğinde ULUDAĞ’a çıkıyoruz. Verilecek serbest zaman içerisinde dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaralarına şahitlik edebilirler. Serbest zaman sonrası aracımıza geçerek ULUDAĞ’a veda ediyoruz. Sonrasında ULUABAT GÖLÜ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını geziyoruz. Turumuzun sonunda İzmir’e hareket ediyoruz. Bir sonraki KARETUR organizasyonunda buluşmak üzere misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

NOT: Kış şartları, kayak merkezlerinin yolunun kapanması veya kapatılması gibi, ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehber programda değişiklik veya belirli noktaların iptali yapabilir.

******************************************

4* TURAN OTEL

06.00’de MAVİŞEHİR (Mavi Bahçe Önü), 06.15’de BOSTANLI (İskele Önü durakları) 06.20’da KARŞIYAKA (Anıt Önü) 06.30da BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastanesi Önü) 06.40’de LOZAN (Atatürk Lisesi) 06.45’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü) 07.00’de ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü)’den misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. YENİ İZMİR – İSTANBUL OTOBANINDAN kısa molalar eşliğinde turumuza başlıyoruz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER
* Otellerde 2 Gece Konaklama (4* Butik Hotel Konaklamaları)
* 2 Akşam yemeği 2 Sabah kahvaltısı ve Akşam Canlı Müzik Eğlence
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri / Zorunlu Seyahat Sigortası
* Rehberlik Hizmetleri (Kayak Bölgeleri Uzman Rehberleri)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Öğle Yemekleri ve molalarda alınan yemekler
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler ve oteldeki yapılan harcamalar
* Müze ve Milli Park giriş ücretleri

Tur Fiyatlarıiki Kişilik Oda Kişibasıiki Kişi Yanında
3. Kişi
Tek Kişiİki Yetişkin Yanında Çocuk
2 GECE 3 GÜN / NAKİT680 TL680 TL880 TL03 – 06 YAŞ – 380 TL
06 – 12 YAŞ – 480 TL
KAMPANYADA SON 3 GÜN!