İZMİR – İSTANBUL – ANKARA – ANTALYA – ADANA UÇUŞLARI AYNI FİYATLARA

  

KIBRIS TURU – HER HAFTA 2020 MART SONUNA KADAR

3 GECE 4 GÜNFİYATLAR
İki Kişilik Oda Kişi Başı1250 – TL
İleve Yatak 3. Kişi1250 – TL
Tek Kişilik Oda1850 – TL
03-12 Yaş Çocuk1000 – TL
TUR TARİHLERİ
Ocak ~ Şubat ~ Mart  2020
HER HAFTA CUMA KESİN HAREKET

1. GÜN : ERCAN HAVAALANI – GİRNE 

Sabah erken saatlerde Adnan Menderes Havaalanı dış hatlar terminalinde buluşuyoruz. Yaklaşık 1 saat 15 dakikalık uçuşla Lefkoşa Ercan havaalanına iniş. Buradan Girne şehir turuna çıkıyoruz. Saint HILARION kalesine çıkıyoruz, tarihten günümüze kadar ayakta kalan muhteşem yapısını geziyoruz, ardınan Girne’nin doğusunda yüksek bir tepe üzerinde kurulu, ünlü edebiyatçı Lawrence Durrell ‘in köyü diye bilinen Beylerbeyi Köyü ‘nü ve 12. yüzyıldan kalma bir Katolik manastırı olan Bellapais Manastırı ‘nı ziyaret ediyoruz.  Manastırın yüksek balkonlarından Girne Limanını seyrediyoruz. Daha sonra Girne şehir merkezinde Girne Kalesi’ni ve Batık Gemi Müzesi ‘ni gezip. Tarihi limanı ve Girne çarşısını kapsayan kısa bir yürüyüş turunun ardından öğle yemeği ve alış-veriş için alacağımız serbest zamanın ardından. Otelimize  yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN : GİRNE – MAGOSA – LEFKOŞA 

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimize ekstra MAGOSA-LEFKOŞA turuna çıkıyoruz. Dünyada bölünmüş başkent olarak kalan tek şehir Lefkoşa’da her iki tarafı birbirinden ayıran yeşil hattı görüyoruz. İki tarafın arasındaki mesafenin yarım metreye kadar düşmesine rağmen belirlenen 7 kapıdan biri olan ve birleşmiş milletlerin karargahı olarak kullanılan Ledra Palace Oteli, Selimiye camii, Venedik Sütunu, tarihe tanıklık etmiş mahkeme binalarını ve eski şehir surlarının kuzey tarafında kalan Girne Kapısı’nı görülecek yerler arasında. Alış-veriş ve fotoğraf molası için alacağımız serbest zamanın ardından. Magosa’ya hareket ediyoruz. Burada şehrin sembolü haline gelmiş Osmanlılar tarafından Lala Mustafa Paşa Camine döndürülmüş, St. Nicholas Katedrali, Namık Kemal’in mahkumiyet yıllarında tutsak edildiği zindanlar, Otello Kulesi, Deniz Kapısı, barış harekatı öncesi akdenizin turizm cenneti olan Maraş bölgesi(birleşmiş milletler askerlerinin kontrolündeki terkedilmiş ve şu an sivillerin girmesinin yasak bölge) gezimizin ardından. Dinlenmek ve alış-veriş için serbest zaman alıyoruz. Rehberimizin verdiği saatte buluşup otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN : GİRNE – DİPKARPAZ 

Sabah kahvaltısı sonrasında isteyen misafirlerimizle ekstra Dipkarpaz turuna çıkıyoruz. Kıbrıs adasının en uç kısmına doğru olan elektriği bile olmayan bölgeye hareket ediyoruz. Görseli ve şekli itibariyle Altınkum diye adlandırılan sahildeki Apostolos Andreas Manastırı, türklerin ve rumların bir arada yaşadığı Karpaz Köyü, çevrede kendi başına dolaşan eşekler hatta şanlı iseniz caretta caretta kaplımbağası görebilirsiniz. Bunların ardından öğle yemeği ve dinlenmek için köyde alacağımız serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN : GİRNE – ERCAN HAVAALANI

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Gün içerisinde bizi bekleyen transfer aracımızla buluşup Ercan havaalanına gidiyoruz. Bu kısa yolculuğumuzun ardından varış noktalarımıza ulaşıyoruz. Bir dahaki KARETUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Gidiş – dönüş uçak biletleri
Otel – alan – otel transferleri
Otelde 3 Sabah kahvaltısı – 3 Akşam Yemeği
Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yol güzergahında alınan tüm yiyecek ve içecekler
Çevre Gezileri & Rehberlik Hizmetleri
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Müze Ören Yeri Girişleri

***********************************************************

4* Yarım Pansiyon Konaklamalar Kıbrıs Girne Otelleri

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Gidiş – dönüş uçak biletleri
Otel – alan – otel transferleri
Otelde 3 Sabah kahvaltısı – 3 Akşam Yemeği
Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yol güzergahında alınan tüm yiyecek ve içecekler
Çevre Gezileri & Rehberlik Hizmetleri
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Müze Ören Yeri Girişleri

***********************************************************

Kişi Başı : 1250 TL

KAMPANYADA SON 3 GÜN!