• Balkan Turu Uçaklı - Vizesiz

UÇAKLI BALKAN TURU (Vizesiz) HER HAFTA CUMARTESİ
İzmir, İstanbul, Ankara’dan Her Hafta hareketli Lüks Otellerde
KUZEY MAKEDONYA, ARNAVUTLUK, KARADAĞ, HIRVATİSTAN, BOSNA HERSEK, SIRBİSTAN
EXTRA TUR YOK – KAMPANYA ERKEN REZERVASYON

* 2 Gece Ohrid, 1 Gece İşkodra , 1 Gece Trebinje veya çevresi, 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad , 1 Gece Üsküp
* Toplam 7 gece konaklama 3*, 4* Otel Kategorisinde
* Sabah kahvaltıları – Akşam Yemekleri – Balkan Gecesi
* Ohrid Tekne Turu – Resne ve Manastır Turu St. Naum Turu
* Blagaj turu – Poçitel Matka Kanyonu Turu –
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

 • İzmir Çıkışlı Vizesiz Uçaklı Balkan Turu

  UÇAKLI BALKAN TURU (Vizesiz) HER HAFTA CUMARTESİ
  İzmir, İstanbul, Ankara’dan Her Hafta hareketli Lüks Otellerde
  KUZEY MAKEDONYA, ARNAVUTLUK, KARADAĞ, HIRVATİSTAN, BOSNA HERSEK, SIRBİSTAN

  * 2 Ohrid, 1 İşkodra, 1 Trebinje,çevresi, 1 Saraybosna, 1 Belgrad, 1 Üsküp Gece  Konaklama
  * Toplam 7 gece konaklama 3*, 4* Otel Kategorisinde
  * Sabah kahvaltıları – Akşam Yemekleri – Balkan Gecesi
  * Ohrid Tekne Turu – Resne ve Manastır Turu St. Naum Turu
  * Blagaj turu – Poçitel Matka Kanyonu Turu –
  * Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  1. GÜN : İZMİR – OHRİD (Kuzey Makedonya)
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali Onur Air kontuarından yapılacak biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları özel seferi ile Makedonya’nın incisi Ohrid’e hareket. Ortalama 1 saat sürecek uçuşumuzun ardından yerel saat ile 20:30’da Makedonya’nın en güzel şehrine varıyoruz. Alanda bekleyen özel araçlarımız otelimize hareket ediyoruz, Otelimize yerleştikten sonra serbest zamanda, bu güzel şehrin muhteşem sokaklarında yada göl kıyısında yürüyüş yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde..

  2. GÜN : OHRİD – RESNE – MANASTIR – OHRİD (Kuzey Makedonya)
  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp Resne-Manastır turu için otelimizden hareket ediyoruz. Resne’ye varış ve yolumuz üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakkinin en ünlü 3 simasından biri Resne’li Niyazi’nin Sarayını ziyaret ediyoruz. Ardından Manastır’a hareket ediyor ve Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Camii’ yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadiye ve Atatürk Müzesini ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Ohrid’e geri dönüş ve panoramik Ohrid şehir turumuz başlıyor. Osmanlının Balkanlardaki önemli üslerinden biri olmuş tarihi Ohrid şehrini tanıtan bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Kiril Alfabesini geliştirmiş olduklarına inanılan, 9. yüzyıl Bizans keşişleri Aziz Kirillos ve Metodios Anıtı, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, St. Klement Manastırı ve St Pantelejmon Kilisesi, Sinan Çelebi Türbesi, Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Halveti Tekkesi, Yeni çarşı, Ohrid Pazarı ve Ohrid gölü göreceğimiz yerlerden bazıları. Ardından Ohrid Tekne turumuz için hareket ediyoruz. Ohrid’i,  birde göl üzerinden izleyebilecek, nefes kesen manzaraları fotoğraflama şansı elde edeceğiz, turumuzun ardından serbest zaman. Akşam Makedon dans, müzik ve showlarıyla süslü Balkan Gecemizde doyasıya eğlenecek akşam yemeğimizi burada alacağız. Geceleme otelimizde.
  Resne – Manastır Turu DAHİL !!!  + Ohrid Tekne Turu DAHİL !!!  +  Balkan Gecesi DAHİL !!!

  3. GÜN : OHRİD – St. NAUM (Kuzey Makedonya) / TİRAN – İŞKODRA (Arnavutluk) 
  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp Muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık yarım saatlik yolculukla St. Naum’a ulaşıyoruz. Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St.Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir. Aziz Naum turumuzun ardından Arnavutluk’un başkenti Tiran’a doğru yola çıkıyoruz. Gümrük işlemlerimizin ardından Tiran’a varıyoruz. Akabinde şehir turumuz başlıyor. Bektaşiliğin Avrupa’daki merkezi sayılan Tiran şehir turumuzda 1789 Yılında yapımına başlanan ve 1923 yılında tamamlanan Ethem Bey Camii, İskender Meydanı, 19. yüzyılın başında inşa edilen Kaplan Paşa türbesi, Sekiz Sütünlu Türbe, Bilinmeyen 6 Anıtı, Tiran’ın sembolü 1821 yılında Ethem Bey tarafından yaptırılan saat kulesi görülecek yerler arasındadır. Tiran turumuzun bitişi ile İşkodra’daki otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ne konaklama otelimizde. St. Naum Turu DAHİL !!! 

  4. GÜN : İŞKODRA (Arnavutluk) / Sv. STEFAN – BUDVA – K0TOR (Karadağ) / TREBİNJE (Bosna Hersek)
  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde turizme kazandırılan Sveti Stefan’ı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva şehir turumuza başlıyoruz. Burada yapacağınız yürüyüş turunda Eski Şehir olan kaleyi gezeceğiz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından sonraki durağımız önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor, Burada StariGrad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Kotor’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Trebinje’ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
  ** Bölgedeki yoğunluğa göre konaklamalar Trebinje, Medugorje veya Mostar olabilir.

  5. GÜN : TREBİNJE – POÇİTEL – BLAGAJ – MOSTAR – SARAYBOSNA (Bosna Hersek) 
  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp Poçitel’e hareket ediyoruz. Türk köyü olan Poçitel’de vereceğimiz çay molamızın ardından bu güzel, küçük köyü gezip Mostar’a devam ediyoruz. Mostar`a varış ardından  yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda önce Mostar Köprüsü‘nü görüyoruz. (Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir.) Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti’nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koska Mehmet Paşa Camii’ni görüyoruz ardından serbest zaman. Daha sonra Avrupa’nın en güçlü su kaynağının, Buna nehrinin doğduğu yere kurulmuş olan Blagay Alperenler Tekkesini ziyaret ediyoruz..Ardından Saraybosna’ya hareket ve varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’da gezimizi yapıyoruz. İlk olarak Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesini geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camiini geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından I. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii ziyaretimiz sonrası otelimize yerleşiyoruz. Ardından Saraybosna’nın otantik bir restoranında alacağımız akşam yemeğimizde enfes Boşnak yemeklerinin tadına, yerel müzisyenlerin çalacağı Balkan müzikleri eşliğinde bakacak ve unutulmaz bir Boşnak Gecesi yaşayacağız. Blagaj Turu DAHİL !!!   +  Boşnak Gecesi DAHİL !!!

  6. GÜN : SARAYBOSNA (Bosna Hersek) / BELGRAD (Sırbistan) 
  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp eşsiz manzaralar eşliğinde Belgrad’a hareket ediyoruz. Burda ilk olarak Panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  7. GÜN : BELGRAD (Sırbistan) / ÜSKÜP (Kuzey Makedonya)
  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp Üsküp’e hareket ediyoruz. Üsküp’e varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp’te göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han ve Taş Köprüyü görüp, Vardar Nehrinin kıyısından ve nehrin karşı tarafında bulunan Türk ve Yahudi mahallelerini seyrederek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı’nı, Osmanlı Köprüsü’nü ve Davut Paşa Hamamını dışarıdan görüp, Türk çarşına girecek ve Tarihi Türk çarşında 1550 yılında yapılmış olan, günümüzde ise Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılan Kurşunlu Hanı göreceğiz. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküp’te, günümüzde 3 han binası kalmıştır. Günümüzde Kurşunlu handan sonra ayakta kalan ve yine 15. yüz yılda inşa edilmiş Sulu Han ve Kapan Han ziyaretlerin ardından Üsküp’ün sembol eserlerinden biri olan ve 16. yüzyılda inşa edilmiş Saat Kulesini, 14. yüzyılda yapılmış erken dönem camilerimizden Sultan Murat Camisini ve yine aynı yüzyıldan kalma İsa Bey Camini ziyaret edip, Türk çarşında serbest zaman veriyoruz. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  8. GÜN : ÜSKÜP – TETOVA – OHRİD (Kuzey Makedonya) – İZMİR
  Sabah kahvaltımızın ardından oteliizden ayrılıp  Yol üzerinde eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu ilk durağımız. Bu turumuzda Matka’nın nefes kesen manzaralarında resim çekebilme, dinlenme ve dilerseniz yüzme şansı elde edebilirsiniz. Daha sonra yol üzerinde Tetova(Kalkandelen) ` daki molamızda Alaca Camiini ziyaret ediyor ve İpek yolu ipek yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni`nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16.yüzyılda kurulan 500 yıllık Hacıbektaş Harabati Baba Tekkesi`ni panoramik olarak görüyoruz. Tur bitiminde havalimanına hareket ediyoruz. Burdaki işlemlerimizin ardından uçağımıza yerleşip  bir sonraki turlarımızda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
  * İzmir – Ohrid gidiş / Ohrid – İzmir dönüş AKTARMASIZ – DİREK uçak bileti
  * 2 Gece Ohrid, 1 Gece İşkodra , 1 Gece Trebinje veya çevresi, 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad , 1 Gece Üsküp olmak üzere toplam 7 gece konaklama – 3* ve 4* Kategorisinde Oteller
  * Sabah kahvaltıları – Akşam Yemekleri
  * Ohrid Tekne Turu – Resne ve Manastır Turu
  * St. Naum Turu-  Balkan Gecesi
  * Blagaj turu – Poçitel Turu – Matka Kanyonu Turu
  * Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  FİYATA DAHİL OLAMAYAN HİZMETLER
  * Yurtdışı çıkış harcı
  * Seyahat sağlık sigortası
  * Kişisel harcamalar

   

  BALKAN TURUNDA GEZİLEN YERLER HAKKINDA BİLGİLER
  OHRİD – MAKEDONYA
  “Balkanların İncisi”
  Makedonya’nın turizm merkezi olmuş Ohrid’de VİZEYE gerek yok.
  Makedonya’nın güneyinde yer alan kent, denizden 700 metre yükseklikteki Ohri Gölü’nün kenarında yer alır.
  Alışverişlerde, Restoran ve Kafelerde Euro geçiyor.
  PARA BİRİMİ : DENAR  ( 1 EURO = 62 DENAR )
  ÜSKÜP – MAKEDONYA
  “Dostluk Şehri”
  Üsküp Makedonya’nın başkenti, gururu, incisi. Üsküp’te VİZEYE gerek yok.
  Makedonya’nın kuzey yakasında konumlanmış olan, Kosova’nın samimi komşusu Üsküp Vardar Nehri ile taçlanmış bir baş şehir.
  Alışverişlerde, Restoran ve Kafelerde Euro geçiyor.
  PARA BİRİMİ : DENAR  ( 1 EURO = 62 DENAR )
  BUDVA – KARADAĞ
  “Adriatik’in İnci Şehri”
  Budva, Adriyatik Denizi kıyılarındaki en eski yerleşim yerlerinden biri. Budva’da VİZEYE gerek yok.
  Budva, kendine özgü mimarisi ile iki bin beş yüz yıllık geçmişini yansıtmakta.
  Alışverişlerde, Restoran ve Kafelerde Euro geçiyor.
  PARA BİRİMİ : EURO
  DUBROVNİK – HIRVATİSTAN
  “Cennetin Yeryüzündeki Görüntüsü”

  Hırvatistan’ın bu turistik ve doğa harikası şehrine girmek için VİZEYE gerek var.
  Bu şehirde marketlerden alışveriş yapmak için ilk önce elinizdeki parayı onların para birimine çevirmelisiniz.
  Restoran ve Kafelerde Euro geçiyor.
  PARA BİRİMİ : KUNA  ( 1 EURO = 8 KUNA )
  SARAY BOSNA – BOSNA HERSEK
  “Balkanların En Gözde, Kültür ve Turizm Şehri”

  Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna, şehrine girmek için VİZEYE gerek yok.
  Bosna Hersek federasyonu cumhuriyetinin ortak hukuki başkenti hükmünde.
  Alışveriş, Restoran ve Kafelerde Euro geçiyor.
  PARA BİRİMİ : KM  ( 1 EURO = 2 KM )
  BELGRAD – SIRBİSTAN
  “Beyaz Şehir

  Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği yerde kurulmuş olan Belgrad şehrine girmek için VİZEYE gerek yok.
  Güneydoğu Avrupa’nın en büyük kentlerinden olan Belgrad, adının anlamı gibi Beyaz Şehir.
  Alışveriş, Restoran ve Kafelerde Euro geçiyor.
  PARA BİRİMİ : DİNAR  ( 1 EURO = 120 DİNAR )
  Yurt Dışı Çıkışları Hakkında Önemli Hatırlatma;
  * KARETUR hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
  Tur programı KARETUR Seyahat Acentası kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
  Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan KARETUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.
  * Programda belirtilen depar saatleri, fikir vermek üzere yazılmıştır. Rehber saatlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  Tüm yolcular bindikleri noktaya bırakılacaktır. Geri dönüşte, misafirlerimizin farklı duraklarda indirme talebinde bulunmamaları rica olunur.
  Yoğun sezonda, sınır kapılarında ve  feribot yoğunluğundan dolayı İzmir’e varış saatimiz tahmin edilen saatten geç olabilir. İzmir dışından gelen misafirlerimiz dönüş planlarını bu olasılığı göre planlamalıdırlar.
  Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.
  * Erken rezervasyon kampanyası sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
  * Shengen vizesi alacak yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 30 gün önce acentaya teslim etmesi gerekmektedir.
  * Yolculuğa başlamadan önce pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi, biniş kartlarınızı, bagaj fişlerinizi dikkatlice kontrol ediniz. Pasaportunuzun en az 6 ay geçerlilik süresi ve en az 2 sayfa boş yeri olması gerekmektedir.  Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir. Normal pasaport sahipleri en az 1 ay önceden vize için randevu almaları için bizim ile görüşmesi gerekmektedir.
  * KARETUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması veya vizenin yetişmemesi ile ilgili olarak KARETUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize ücreti iade edilmez. Tur ücretinin iadesi ise tur sözleşme maddeleri ile bir bütündür.
  * Yurtdışına çıkarken cep telefonu operatörünüzün yurtdışı çıkış ayarlarını yaptırdığınızdan emin olun. Aksi halde cep telefonunuzu yurtdışında kullanamazsınız.
  * Erken rezervasyon kampanyası sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
  * Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır.
  * İsteğe bağlı seyahat iptal, vize ve sağlık güvence paketi : sigorta içeriğinde kabul edilen ve belgelendirilebilen nedenlerden dolayı misafirlerimizin turu iptal edebilmesi (her koşulda, vize reddinde %25, diğer hallerde %15 muhafiyet ile), tur sırasında sağlık sorunları, bagaj kaybı ve hasarı v.b. konuları güvence altına alan sigorta paketidir. Detayları sorunuz.
  * 3 kişilik odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar çek yat veya sofa bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmakta olup, bu tür yataklardan kaynaklanacak sıkışıklık müşterimiz tarafından kabul edilmiş sayılır.
  * Ekstra düzenlenen organizasyonlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.
  * Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15 TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir.
  * 18 yaşından küçük olanların her iki ebeveyni yanında değil ise noterden muvafakatname almadan yurtdışına çıkış yapamazlar.

   

ÜCRETE DAHIL OLAN HIZMETLER

   • * 4*-5* Lüks Otellerde Konaklama
   • * İzmir’den – Ankara’dan – İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Uçak Biletleri
   • * 6 Otellerde Konaklama – 6 Sabah Kahvaltısı – 6 Akşam Yemekleri
   • * Lüks Otobüsler İle Ulaşım ve Tüm turlar
   • * Tur Programında belirtilen Tüm Geziler
   • * Türkçe Rehb

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

  • * Tüm Öğlen Yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
  • * Dubrovnik (25.€), Gezi ücretleri (Vizesi olan ve yeşil pasaportlular için)
  • * Müze ve Ören Yeri Girişleri
  • * Yurtdışı Çıkış Harcı
  • * 65 Yaş üzeri misafirler için ek sür prim sigorta ücreti farkı alınır.

Tur Fiyatları

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatakİki Yetişkin Yanında
1. Çocuk
İki Yetişkin Yanında
2. Çocuk
15.05.2021Müsait449 €649 €449 €3 – 12 Yaş 349 €3 – 12 Yaş 349 €
KAMPANYADA SON 3 GÜN!